OFERTA
Rekomendacje >> DISCUSFORUM ]

discusforum

 

Jako użytkownicy forum zrzeszającego blisko 3000 amatorów dyskowców doskonale wiemy jak ważne dla naszych podopiecznych jest zapewnienie im właściwych warunków życia.

Dyskowce są rybami wymagającymi, przede wszystkim wrażliwymi na parametry wody. Dzięki testom wody firmy Sera, wielokrotnie sprawdzonymi przez użytkowników jesteśmy w stanie kontrolować parametry wody szybko i dokładnie.

Pokarmy, które oferuje firma Sera dla dyskowców są najczęściej polecanymi przez użytkowników forum. Ich skład zapewnia wszystkie niezbędne substancje rybom, a ich struktura nie powoduje zmętnienia wody i pozwala na łatwe usunięcie resztek z dna.

Wielu z nas używa również filtrów do wody firmy Sera, a w szczególności chwalimy sobie media filtracyjne np. Sera SIPORAX.

W przypadkach choroby naszych podopiecznych również zostały przetestowane środki lecznicze firmy Sera zwalczające choroby zarówno bakteryjne jak i pasożytnicze.

Wielu z nas hoduje również rośliny w swoich akwariach i tu także są pomocne nawozy firmy Sera wielokrotnie sprawdzone przez pasjonatów roślin. Także system nawożenia CO2 firmy Sera pozwala na dokładne dozowanie dwutlenku węgla a test na CO2 na monitorowanie jego zawartości w wodzie.

Dzięki nagrodom fundowanym przez firmę A.Ziarko - jedynego dystrybutora firmy Sera w Polsce mogliśmy przetestować wiele produktów tej firmy. Każdy kto raz użył produktów Sery będzie ich używał już zawsze i polecał innym. Są to produkty o wysokiej jakości i wydajności. Precyzyjne, dokładne i łatwe w użyciu.

Na naszym forum znajduje się wiele dyskusji i opinii na temat produktów Sera, wiele z nich zostało przetestowanych i opisanych. Opinie na ich temat są zawsze pozytywne i zachęcające. Z resztą to nic dziwnego bo produkty firmy Sera są godne polecenia.

 

Forum Dyskusyjne Amatorów Dyskowców

WWW.discusforum.pl

rekomendacja discusforum.doc [104.5Kb]